אודות מתאים לי

כבר 29 שנים שמתאים לי ml – מתאים לכולם: לך, לכן ולכם. מתאים לי הוא מותג כחול-לבן לנשים ולגברים במידות גדולות שאוהבים אופנה, סגנון ואת החיים.

המותג נולד בישראל ופועל בישראל, ב-26 סניפים בכל רחבי הארץ ובאתר המאובטח שלנו, שכמונו – צועד עם הזמן ומקפיד להתעדכן כל העת, בתהליך הזמנה פשוט וקל כדי שתוכלו לבחור, להתחדש וליהנות מפריטים איכותיים במגוון מידות עד פתח הבית.

מתאים לי הוא מותג שבא מאהבה: לאופנה וללקוחות שלנו. אהבה וביטחון עצמי הם היסודות העומדים בבסיס המותג שלנו. אנו מאמינים שכל אישה וכל גבר ראויים להרגיש יפים, בטוחים ומוערכים בגופם, ללא תלות במבנה הגוף או במידותיו.

לימה - טופ בלוק וי עוגן
מיקל - טי קצר ניקי פרינט
מלודי - שמלה גומיות חלקה

החזון שלנו הוא ליצור אופנה איכותית ומחמיאה שמתאימה למגוון רחב של מבני גוף, כך שכולם יוכלו להתלבש בסטייל, בנוחות ובביטחון.

אנו מזמינים אתכן ואתכם, לאהוב את עצמכם כפי שאתם, ללא כל פשרות או תנאים בדיוק במידה אותה אתם צריכים. כשאתם מקבלים את עצמכם באהבה ובהכרת תודה, אתם משרים ביטחון עצמי שקורן מבפנים ומקרין החוצה.

אנחנו הולכים יד ביד עם הלקוחות שלנו כבר שלושה עשורים והנאמנות שלכם מרגשת אותנו כי היא מוכיחה שאנחנו מממשים את החזון שלנו: לעצב וליצור אופנה על-זמנית.

הקולקציות שלנו מציעות מגוון רחב של גזרות קלאסיות שמתאימות לכל מטרה לצד דגמים שמייצגים את מגמות האופנה המעודכנות ביותר. העיצובים והצבעים משתנים מעונה לעונה בהתאם למגמות האופנה העולמיות.

מתאים לי מציעה אופנה לכל רגע ביום, בשבוע, בשנה: אם את מחפשת לוק שיתאים לפגישה עיסקית או אירוע משפחתי, ואם אתה מחפש בגדים לאחר הצהריים עם הילדים.

במתאים לי תמיד תוכלו למצוא את הדרך להראות נוכחות ולהתלבש בנינוחות. אנחנו כאן כדי לעזור לכם ליצור את הסגנון שלכם, להיראות במיטבכם ולהיות הגרסה הכי נאה של עצמכם.